Řidič - mezinárodní doprava

2 weeks ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic TFS International s.r.o. Full time
O nás

TFS International s.r.o. je mezinárodní servisní společnost s nezávislými pobočkami v Německu, Anglii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, České republice a Hongkongu. Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti mezinárodní dopravy, včetně systému RTS (return to source) a RTU (return to user).

Náplň práce:
  • Řidič bude zodpovědný za efektivně a spolehlivě realizovat dispečerem naplánované trasy, přičemž bude dodržovat příslušné právní podmínky a provozní potřeby.
  • Řidič bude také zodpovědný za dodržování všech bezpečnostních předpisů a právních nebo provozních požadavků, včetně kontroly poskytnutého nákladního vozidla a vybavení.
  • Řidič bude zaznamenávat a oznamovat všechny relevantní incidenty a události, jako jsou nehody, technické závady apod.
  • Řidič bude také zodpovědný za komunikaci se zákazníky a partnery, aby zajistil spokojenost zákazníků a provozní úspěšnost.
Co od Vás očekáváme:
  • Požadujeme řidičský průkaz CE, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík a platné pojištění řidiče.
  • Očekáváme schopnost pracovat v týmu, ochotu přijímat úkoly a výzvy a chtít je zvládnout.
  • Očekáváme zkušenosti s dálkovou dopravou a zodpovědné zacházení s veškerým poskytnutým pracovním vybavením a prostředky.
  • Očekáváme spolehlivou, důvěryhodnou a otevřenou osobnost, která si je vědoma odpovědnosti vůči zákazníkům a společnosti.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Stabilní pracovní prostředí v renomované společnosti s dlouhou historií a dobrou pověstí.
  • Příležitosti k profesnímu rozvoji a postupu.
  • Dálkové trasy jako samostatný řidič nebo v týmu.
  • Během týdne obvykle 2 noci doma vč. víkendů trávených doma.
  • Pracovní oblečení.
  • Konkurenční plat a další příplatky nad rámec v závislosti na výkonu vaší práce.

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie.
  • Kariérní růst.
  • Vzdělávací kurzy.

  • Řidič MKD

    1 week ago

    O naší společnostiTFS International s.r.o. je mezinárodní servisní společnost s nezávislými pobočkami v Německu, Anglii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, České republice a Hongkongu.Náš tým nabízí komplexní služby v oblasti dálkové dopravy a logistiky.Náplň práceŘidič bude zodpovědný za efektivně a spolehlivě...

  • Cheb, Czech Republic ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o. Full time

    O naší společnostiROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o. je mezinárodní dopravní a logistická společnost, která působí na trhu od roku 1989. Naší hlavní činností je stěžejní nákladní doprava a logistické služby. Kromě toho se staráme také o doručování sběrných zásilek po Karlovarském kraji, jelikož jsme součástí...

  • Řidič MKD

    3 months ago

    Cheb, Czech Republic TFS International s.r.o. Full time

    O násSkupina TFS je mezinárodní servisní společnost s nezávislými pobočkami v Německu, Anglii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, České republice a Hongkongu.Svým obchodním partnerům v národním i mezinárodním obchodu s oděvy nabízíme společně vyvinuté systémy RTS (return to source) a RTU (return to...