Likvidátor zemědělského pojištění

5 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Generali Česká pojišťovna Full time
Práce likvidátora zemědělského pojištění

Jsme Generali Česká pojišťovna a hledáme nového kolegu na pozici likvidátora zemědělského pojištění. Pokud máte zkušenosti s likvidací pojistných událostí v oblasti zemědělského pojištění, jste samostatný a komunikativní člověk, který se snadno učí nové věci, jste na správném místě.

Co budete dělat?
  • Likvidaci pojistných událostí v oblasti zemědělského pojištění
  • Samostatné zpracování pojistných událostí od prvního kontaktu s klientem až po posouzení nároku na vyplacení pojistného
  • Denní komunikace s našimi klienty
  • Zjišťování informací od klientů a poskytování detailů k potřebným krokům nutným k vyřízení pojistné události
  • Práce s interními systémy a aplikacemi
Co je pro nás důležité?
  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou v zemědělských oborech
  • Znalost práce s balíčkem MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti, empatie a zodpovědnost
  • Chuť učit se nové věci a samostatně řešit úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat za našimi klienty
Co nabízíme?
  • Dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérního růstu
  • Know-how jedničky na trhu
  • Zázemí mezinárodní skupiny Generali
  • Rosáhlé zaměstnanecké benefity

  • Brno, South Moravian, Czech Republic Generali Česká pojišťovna Full time

    Co hledámeMáme pro vás zajímavou pracovní nabídku v oblasti likvidace pojistných událostí. Pokud máte zkušenosti s řešením pojistných událostí, zejména v oblasti stavebnictví, a máte dobré komunikační schopnosti, jste na správném místě.Co budete dělatŘešit pojistné události v oblasti majetku, zejména podnikatelské škody na...

  • Laborant

    2 weeks ago

    Brno-Tuřany, Czech Republic Českomoravská společnost chovatelů, a.s. Full time

    O naší společnostiČeskomoravská společnost chovatelů, a.s. je servisní organizací pro chovatele hospodářských zvířat v České republice. Poskytuje komplexní služby v oblasti evidence hospodářských zvířat, včetně zajištění laserového popisu ušních známek a jejich distribuce.Náplň prácepřejímka a příprava vzorků k...

  • Laborant/ Laborantka

    2 weeks ago

    O násDo našeho kolektivu hledáme kolegu-kolegyni na pozici laborant-laborantka.Českomoravská společnost chovatelů, a.s. je servisní organizací všech chovatelů hospodářských zvířat v České republice. Poskytuje chovatelům komplexní služby v oblasti evidence hospodářských zvířat, včetně zajištění laserového popisu ušních...