Logistický specialist

6 days ago

Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. Full time
O naší společnosti

LEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.

Náplň práce

Naše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro vhodného kandidáta na pozici logistického specialisty. Hlavními úkoly budou:

  • Zaskladňování a vyskladňování zboží
  • Manipulační práce ve skladu, kompletační a balící činnost
  • Práce s VZV a PC
  • Třísměnný provoz
Co od Vás očekáváme

Pro úspěšné vykonání této pozice očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost základní matematiky
  • Zdravotní způsobilost
  • Komunikativní znalost českého jazyka
  • Spolehlivost a pracovitost
Co Vám můžeme nabídnout

Naše společnost nabízí zajímavou mzdu 36.000,- Kč/měs., stravenkový paušál ve výši 1 890,- Kč/měs., příspěvek na dopravu 1.500,- Kč/měs. (při plné docházce), 3 směny, 5 týdnů placené dovolené, placené přesčasy, víkendy a svátky, týdenní výplatu záloh na mzdu, možnost ubytování a odměnu 3 000,- za každého nového doporučeného kolegu.

Benefity
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

  • Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.Náplň práceNaše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené pracovníky v oblasti logistiky a skladování. Hlavními úkoly budou:zaskladnění a vyskladnění zbožímanipulační práce ve skladu, kompletace a...

  • Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, Czech Republic BATZ CZECH, s.r.o. Full time

    Co vás čekáNa této pozici budete zodpovědní za přípravu expedice, nakládání finálních produktů a potvrzení všech dokladů o zásilce. Bude na vás také, aby jste potvrdili odeslání interního systému a pracovali se zákaznickými portály. Kromě toho budete vytvářet dodací listy a nakládat materiály do expedičního skladu. Dále...

  • Planá nad Lužnicí, Jihočeský kraj, Czech Republic Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Full time

    Popis poziceYanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. hledá zkušeného Logistického specialistu pro naše výrobní závody.Náplň práce:Zajištění toku materiálu mezi dodavatelem a výrobouZajištění včasného dodání materiálu, forecasty materiálu pro dodavateleŘízení a správa zásobAnalýza a hodnocení výkonů...