Logistický specialist

4 weeks ago

Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, Czech Republic BATZ CZECH, s.r.o. Full time
Co vás čeká

Na této pozici budete zodpovědní za přípravu expedice, nakládání finálních produktů a potvrzení všech dokladů o zásilce. Bude na vás také, aby jste potvrdili odeslání interního systému a pracovali se zákaznickými portály. Kromě toho budete vytvářet dodací listy a nakládat materiály do expedičního skladu. Dále budete kontrolovat a identifikovat jednotlivé zásilky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Výuční list v technickém oboru
  • Min. 1 rok praxe na obdobném pracovním místě v automotive výhodou
  • Způsobilost k řízení vysokozdvižných vozíků (platný průkaz výhodou)
  • Běžná uživatelská znalost práce na PC
Co vám můžeme nabídnout
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkovou kartu
  • Odměnu za pracovní výročí, bonus za loajalitu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy/ně
  • Jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • 7,5hodinovou pracovní dobu (3 směnný provoz), výhledově možnost ranní směny
  • Možnost osobního růstu
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práci s PC
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - Platný průkaz výhodou
Požadované jazyky
  • Angličtina (pasivní) - Výhodou
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál

  • Planá nad Lužnicí, Jihočeský kraj, Czech Republic Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Full time

    Popis poziceYanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. hledá zkušeného Logistického specialistu pro naše výrobní závody.Náplň práce:Zajištění toku materiálu mezi dodavatelem a výrobouZajištění včasného dodání materiálu, forecasty materiálu pro dodavateleŘízení a správa zásobAnalýza a hodnocení výkonů...

  • Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.Náplň práceNaše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené pracovníky v oblasti logistiky a skladování. Hlavními úkoly budou:zaskladnění a vyskladnění zbožímanipulační práce ve skladu, kompletace a...

  • Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.Náplň práceNaše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro vhodného kandidáta na pozici logistického specialisty. Hlavními úkoly budou:Zaskladňování a vyskladňování zbožíManipulační práce ve skladu,...