Logistický specialist

4 weeks ago

Planá nad Lužnicí, Jihočeský kraj, Czech Republic Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Full time
Popis pozice

Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. hledá zkušeného Logistického specialistu pro naše výrobní závody.

Náplň práce:

  • Zajištění toku materiálu mezi dodavatelem a výrobou
  • Zajištění včasného dodání materiálu, forecasty materiálu pro dodavatele
  • Řízení a správa zásob
  • Analýza a hodnocení výkonů dodavatelů
  • Kontrola BOM ukazatelů a dalších parametrů v případě změny produktu, nových produktů apod.
  • Práce s rozvrhy dodavatelů a plánovaných dodávek, práce s dokumentací dodávek
  • Zajištění potřebných školení pro členy týmu

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání – nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • Znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost PC, Office
  • Znalost NJ výhodou
  • Zkušenost z obdobné pozice v logistice, automotive velkou výhodou
  • Zkušenost se Supply Chain Relation výhodou
  • Zkušenost s řízením materiálu výhodou
  • Znalost MRP systému výhodou
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené na zregenerování, odpočinek a samozřejmě pro volný čas s rodinou a přáteli
  • dotované závodní stravování – tříchodové menu 21,- Kč
  • motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění po půl roce u nás
  • doporučení kandidátů se vyplácí – dáme Vám odměnu až Kč
  • dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních
  • potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí

Pružná pracovní doba.

V případě zájmu zašlete profesní životopis.

  • Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, Czech Republic BATZ CZECH, s.r.o. Full time

    Co vás čekáNa této pozici budete zodpovědní za přípravu expedice, nakládání finálních produktů a potvrzení všech dokladů o zásilce. Bude na vás také, aby jste potvrdili odeslání interního systému a pracovali se zákaznickými portály. Kromě toho budete vytvářet dodací listy a nakládat materiály do expedičního skladu. Dále...

  • Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.Náplň práceNaše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené pracovníky v oblasti logistiky a skladování. Hlavními úkoly budou:zaskladnění a vyskladnění zbožímanipulační práce ve skladu, kompletace a...

  • Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE support s.r.o. je společnost, která se zabývá logistikou a skladováním oblečení.Náplň práceNaše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro vhodného kandidáta na pozici logistického specialisty. Hlavními úkoly budou:Zaskladňování a vyskladňování zbožíManipulační práce ve skladu,...